web analytics

SPA ETIĶETE

Cienījamie viesi!

Personīgā klientu karte

Ja apmeklēsiet  KURSHI SPA procedūras pirmo reizi, Jums tiks piedāvāts aizpildīt personīgo klienta karti, kurā lūdzam Jūs informēt mūs par savu veselības stāvokli, lai Jums nozīmētās procedūras būtu maksimāli patīkamas un nekaitīgas. 

SPA piederumi

KURSHI SPA nodrošina dušas piederumus: fēnu, dvieli, halātu, vienreizlietojamo SPA procedūrām paredzēto apakšveļu un gumijas čībiņas, taču ja Jums tas liks justies ērtāk – varat ņemt līdzi savas čībiņas. Pirts apmeklējums ir iespējams tikai peldkostīmā, taču gadījumā, ja tas Jums nav līdzi – laipni lūdzam Jūs vērsties pie SPA administratora, un Jums izsniegs palagu par papildus samaksu. 

KURSHI SPA pirtīs nav atļauts izmantot līdzi paņemtas pirts slotas un ķermeņa skrubjus.

Harmonija

KURSHI SPA ar cieņu attiecas pret katra cilvēka iekšējo harmoniju un katra viesa vēlmi izbaudīt klusumu un mieru, tādēļ mēs laipni lūdzam Jūs apmeklējuma laikā ievērot klusu atmosfēru (izslēdziet telefona skaņu un atstājiet to savā personīgo mantu skapītī, runājiet nedaudz klusākā balsī un pieskatiet bērnus). No sirds peteicamies par sapratni!

Pirts zona 

Pirts zona ir paredzēta arī pirts rituālu norisei, tādu kā: turku hammam, pēršana ar slotām un citu. Šajā laikā klientiem pirts apmeklējums nebūs iespējams, tādēļ laipni lūdzam Jūs savlaicīgi rezervēt pirts apmeklējumu un SPA procedūru laiku.

Garša

SPA zonas apmeklējuma laikā KURSHI SPA piedāvā Jums nobaudīt zāļu tēju vai dzeramo ūdeni. Smēķēšana, akloholisko dzērienu lietošana un ienešana SPA zonā nav atļauta!

Pateicība

KURSHI SPA tiecas uz labāko, tādēļ mēs vienmēr esam pateicīgi un priecājamies saņemt no Jums rekomendācijas un atsauksmes par mūsu servisa kvalitāti. Pēc procedūrām mēs piedāvājam Jums aizpildīt anketu vai atstāt savas atsauksmes mājaslapā Tripadvisor.

Mēs pateicamies Jums par uzmanību un novēlam Jums patīkamu atpūtu KURSHI SPA!