web analytics

DĀVANU KARTES

KURSHI HOTEL & SPA dāvanu kartes – iespēja uzdāvināt mirkli atpūtai!

Palutiniet savus mīļos, draugus un kolēģus ar lutinošu atpūtu Jūrmalā. 

Piedāvājam iegādāties dāvanu karti uz noteiktu summu viesnīcas, SPA vai restorāna KURSHI Terase pakalpojumiem vai uz kādu konkrētu SPA rituālu vai atpūtas piedāvājumu ar nakšņošanu.

Ja vēlaties iegādāties dāvanu karti, bet nav iespējams ierasties personīgi “Kurshi Hotel & SPA”, lūgums aizpildīt Dāvanu kartes anketu (*.doc) un nosūtīt to uz e-pastu info@kurshihotel.lv.

img_7077n

INFORMĀCIJA

  • Dāvanu kartei ir derīguma termiņš – 6 mēneši no dāvināšanas dienas.
  • Dāvanu karti ir iespējams iegādāties arī par jebkuru naudas summu, un gaviļniekam pašam būs iespēja piemeklēt sev vēlamo SPA-procedūru.
  • Ja dāvanu karte ir bijusi izsniegta uz konkrēto SPA-rituālu, taču veselības stāvokļa vai personisko motīvu dēļ gaviļnieks nevar apmeklēt doto rituālu, viņam ir iespēja izvēlēties citu, līdzvērtīgu SPA-rituālu, vai procedūru/-as, kurām ir augstāka vērtība (par attiecīgo piemaksu).
  • Gadījumā, ja esat pierakstījies uz procedūru ar dāvanu karti, taču neierodaties uz procedūru, savlaicīgi nebrīdinot administratoru – dāvanu karte tiek uzskatīta par izmantotu.
  • Gadījumā, ja kavējat savu SPA-procedūru ilgāk kā 10 minūtes, mēs nevarēsim garantēt, ka būs iespēja pagarināt Jūsu procedūras laiku.