web analytics

Rezervācija

Kurshi Hotel & SPA viesu atpūtai piedāvā 42 plašus, modernus un mājīgus viesu numurus un jaunus apartamentus un numurus (atsevišķā ēkā, viesnīcas teritorijā).

Numuri viesnīcā:  

Apartamenti un numuri atsevišķā ēkā, viesnīcas teritorijā:

Būsim priecīgi uzņemt Jūs KURSHI HOTEL & SPA !

Vēlamies informēt, ka no 2021. gada 1.oktobra viesnīca un Kurshi SPA darbosies ierobežoti – no piektdienas līdz svētdienai.

Gadījumā, ja Jums ir kāds grupas pieprasījums uz citām nedēļas dienām, lūdzam, sazināties, rakstot uz e-pastu: info@kurshihotel.lv un mēs informēsim par pieejamību un iespēju nodrošināt nakšņošanas un citus KURSHI piedāvātos papildus pakalpojumus.

Svarīgi!

Rūpējoties par viesu drošību un ņemot vērā valdības aicinājumu mazināt Covid-19 saslimšanas riskus, viesnīca apkalpos viesus, ievērojot epidemioloģiski drošas vides prasības. Viesnīcas un SPA pakalpojumi būs pieejami tikai personām ar derīgu Covid-19 sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas vai izslimošanas faktu. Tas būs jāuzrāda kopā ar personu apliecinošiem dokumentiem reģistrēšanās brīdī –recepcijā. Bērniem no 12 gadu vecuma jāuzrāda testēšanas sertifikātu vai laboratorijas izziņu par pēdējo 72 stundu laikā veiktu negatīvu skrīninga testu. Bērni līdz 12 gadu vecumam var saņemt pakalpojumus bez testa un/vai sertifikāta, ja viņa pavadošajai personai ir vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Informācija par viesnīcas darbību un drošības pasākumiem: šeit