web analytics

Viesnīca

44 2 47  1

1a 20160708_135445 20160708_135625

Atrašanās vieta

Kurshi Hotel & SPA ir jauna, eleganta dizaina viesnīca Jūrmalā, Dubultos. Viesnīca atrodas  5 minūšu pastaigas attālumā no smilšainās pludmales un 20 minūšu brauciena attālumā no Starptautiskās lidostas “Rīga”.

Apkārtne

Netālu no viesnīcas Jūs atradīsiet Jūrmalā iecienītās atpūtas vietas un kafejnīcas. Lēnā pastaigā cauri lielākajai Latvijas kūrortpilsētai, Jūs varēsiet aplūkot 19. un 20. gadsimtā celtos koka namus ar krāšņiem kokgriezuma dekoriem ēku fasādēs, kā arī mūsdienās celtās prestižākās ēkas.

Dizains

Kurshi Hotel & SPA ar jūras burinieka stāju ceļiniekiem piedāvā harmonisku atpūtu jūras un priežu tuvumā. Viesnīca papildina Jūrmalai raksturīgo  klasicisma, historisma, jūgendstila un nacionālā romantisma, arī funkcionālisma arhitektūru. Ēkas elegantais dizains sniedz baudījumu acīm un elegantu atpūtu.

Pakalpojumi

Kurshi Hotel & SPA piedāvā 34 plašus viesu numurus, tai skaitā divstāvīgus numurus, kas īpaši piemēroti ģimeņu atpūtai.  Visos numuros ir vannas istabas ar vannu, numuri aprīkoti ar gaisa kondicionēšanas iekārtām, satelīttelevīziju, tālruni un bezvadu internetu.

Viesnīca piedāvā arī teritorijā izvietotas 2 apartamentu mājas. Viena no apartamentu mājām 2021.gadā tika pilnībā atjaunota un tajā viesiem tiek piedāvāti  5 apartamenti un 3 trīsvietīgi numuri. Otrā apartamentu mājā ir izvietoti 4 studio tipa apartamenti un šie apartamenti ir piemēroti viesiem, kuri vēlas uzturēties Jūrmalā ilgtermiņā. Apartamenti nav aprīkoti ar gaisa kondicionēšanas iekārtām.

Blakus viesnīcas galvenajai ēkai atrodas semināru namiņš, kurā iespējams rīkot apmācības, seminārus un citus pasākumus līdz 40 personām.

Viesnīcas restorānā “KURSHI Terase” tiek servētas brokastis un ir iespējams nobaudīt gan pusdienas, gan rīkot banketus, bērnu ballītes un citus svinīgus pasākumus.*

KURSHI SPA centrā iespējams izbaudīt dažādas masāžas, sejas kopšanas procedūras, pirts procedūras, kā arī SPA rituālus skaistumam un labsajūtai.

Inventāra noma – viesnīca piedāvā nūjošanas inventāra nomu.

Padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem – Kurshi Hotel & SPA teritorijā iekārtots bērnu rotaļu laukums.

Laipni lūdzam pie mums – Kurshi Hotel & SPA!

*Šobrīd restorāns KURSHI Terase viesiem ir atvērts tikai brokastīm.