web analytics

Jūrmala

Jūrmala ir lielākā piejūras kūrortpilsēta Baltijas valstīs, ar senu kūrorta vēsturi. Kūrortpilsēta atrodas 25km attālumā no galvaspilsētas Rīgas un 15km – no Starptautiskās lidostas “Rīga”.

Jūrmalas pilsēta ir gara, tā atrodas starp divām ūdenstilpnēm – Rīgas jūras līci un Lielupi.

Jūrmalas pilsēta lepojas ar saviem unikālajiem dabas resursiem.  Ārstnieciskie minerālūdeņi , kūdras dūņas, priežu meži, veselīgais piejūras klimats, kāpas un 32.8km gara, baltām kvarca smiltīm klāta pludmale. Pludmalēs plīvo “Zilais karogs”, kas ir kvalitātes, drošības un labiekārtotības zīme .Tā ir lieliska vieta atpūtai kopā ar visu ģimeni. Aktīvās atpūtas cienītāji var izpētīt apkārtni braucot ar velosipēdiem un nūjojot.

Jūrmalas kūrortārstniecības iestādēs un SPA centros plaši tiek piedāvātas dažādas skaistumkopšanas un ārstnieciskas procedūras. “Dzintaru koncertzāle” piedāvā iespējas baudīt pasaulslavenu mūziķu koncertus. Šeit notiek arī dažādu žanru mūzikas festivāli. Visu gadu Jūrmalā notiek plaša mēroga sporta pasākumi, tai skaitā Krāsu skrējiens un citi populāri pasākumi,  kuros iespējams piedalīties kopā ar visu ģimeni.

Atvēliet laiku nesteidzīgai pastaigai pa Jūrmalas ieliņām, lai apskatītu nacionālā romantisma un jūgendstila arhitektūru, kas piešķir pilsētai īpašu šarmu.

Vairāk informācijas par Jūrmalu un dažādām aktivitātēm mūsu pilsētā https://www.visitjurmala.lv/lv/