web analytics

SPA ETIĶETE UN INFORMĀCIJA

kurshi-spa-view

Cienījamie viesi!

Rezervējot jebkuru ķermeņa SPA-procedūru, dāvanā mēs Jums piedāvājam apmeklēt pirts zonu* KURSHI SPA pusstundu garumā. Jums būs iespēja mierīgi pārģērbties, sasildīties pirtīs, izdzert tasīti aromātiskas zāļu tējas un noskaņoties SPA-procedūrai. Beidzoties SPA-procedūrai Jūs varat pavadīt nesteidzīgu mirkli ar tējas tasi atpūtas zonā (30 min.)

Gadījumā, ja apmeklējat SPA-procedūras KURSHI SPA pirmo reizi, Jums tiks piedāvāts aizpildīt personīgo klienta karti, kurā lūdzam Jūs informēt mūs par savu veselības stāvokli un savu bērnu veselību, lai Jums nozīmētās procedūras būtu maksimāli patīkamas un nekaitīgas.

KURSHI SPA zona ir neliela, bet mājīga un komfortabla! Tā ir izvietota divos stāvos, sastāv no sešiem SPA kabinetiem, kas paredzēti procedūrām, atpūtas zonas un divām pirtīm: turku un somu.

/Nav ierīkots baseins, džakuzi, solārijs un frizētava/

/Pirts zona paredzēta 10-15 personu apmeklējumam vienlaicīgi/

Pirts zona taiskaitā paredzēta pirts SPA-rituālu norisei, tādu kā: turku hammam, pēršana ar slotām un citu. Tādā gadījumā apmeklējums nav pieejams, tādēļ laipni lūdzam Jūs savlaicīgi rezervēt pirts vizītes un SPA procedūras laiku.

SPA-piederumi

KURSHI SPA nodrošina dušas piederumus: fēnu, dvieli, halātu, vienreizlietojamo SPA procedūrām paredzēto apakšveļu un gumijas čībiņas, taču ja Jums tas liks justies ērtāk – varat ņemt līdzi savas čībiņas, kā arī čībiņas un halātu paredzētus Jūsu bērniem. Pirts apmeklējums ir iespējams tikai peldkostīmā, taču gadījumā, ja tas Jums nav līdzi – laipni lūdzam Jūs vērsties pie SPA-administratora, un Jums izsniegs palagu par papildus samaksu.

Harmonija

KURSHI SPA ar cieņu attiecas pret katra cilvēka iekšējo harmoniju un katra viesa vēlmi izbaudīt klusumu un mieru, tādēļ mēs laipni lūdzam Jūs apmeklējuma laikā ievērot klusu atmeosfēru (izslēdziet telefona skaņu un atstājiet to savā personīgo mantu skapītī, runājiet nedaudz klusākā balsī un pieskatiet bērnus). Laipni lūdzam Jūs informēt SPA-administratoru, ja plānojat vizīti kompānijā, kas lielāka par 4 personām, un ja plānojas vizīti vairāk kā ar vienu bērnu. No sirds peteicamies par sapratni!

Garša

SPA zonas apmeklējuma laikā, KURSHI SPA piedāvā Jums nobaudīt zāļu tēju vai dzeramo ūdeni. Smēķēšana, akloholisko dzērienu lietošana un ienešana SPA zonā nav atļauta!

Pateicība

KURSHI SPA tiecas uz labāko, tādēļ mēs vienmēr esam pateicīgi un priecājamies saņemt no Jums rekomendācijas un atsauksmes par mūsu servisa kvalitāti. Pēc procedūrām mēs piedāvājam Jums aizpildīt anketu vai atstāt savas atsauksmes mājaslapā Tripadvisor.

Mēs pateicamies Jums par uzmanību un novēlam Jums patīkamu atpūtu KURSHI SPA!